WSPÓŁPRACA I REKLAMA

AZapraszamy do szeroko pojętej współpracy z serwisem Open YouWeb – Otwórz się na sieć.

Gwarantujemy, że każda forma współpracy oraz reklama w serwisie będzie konkurencyjna i atrakcyjna. Akceptujemy różne dogodne dla Państwa rozwiązania współpracy jak i formy reklamy. Współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma znanymi firmami tworzącymi różne świetne produkty jakie poddajemy testom i recenzją.

Serwis odwiedza ponad 35 000 unikalnych osób miesięcznie (według statystyk Google, jakie nie rejestrują dodatkowych wizyt spoza wyszukiwarki) – jesteśmy w wielu wynikach wyszukiwarki na 1 miejscu a średnia pozycja wszystkich wpisów to wysoka 13.

Możliwe drogi współpracy:

  • Reklama w postaci baneru lub linku na stronie o dowolnym formacie widoczna na wszystkich stronach serwisu lub w wybranych kategoriach bądź wybranych rodzajach wpisów. Czas emisji do uzgodnienia.
  • Artykuł sponsorowany na dany temat lub wystawienie artykułu z opinią (recenzją) produktu po naszym teście. Czas emisji stały.
  • Organizowanie konkursów. Czas realizacji do uzgodnienia.
  • Inne formy współpracy – w tym także barterowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

wspolpracaOgromne znaczenie dla nas ma Państwa zadowolenie ze współpracy. Wiemy, że tylko korzystna oferta i jej przejrzystość procentują ponowną lub stałą współpracą. Dlatego staramy się wszystko uzgadniać w taki sposób, aby Państwo byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani współpracą.

Zapraszamy do składania pytań oraz propozycji współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani to prosimy o KONTAKT.

Komentarze są wyłączone.