WSPÓŁPRACA I REKLAMA

AZapraszamy do szeroko pojętej współpracy z serwisem Open YouWeb oraz kanałami filmowymi Video Temat i Video Turystyka . Współpraca może polegać na wielu różnych płaszczyznach.

Gwarantujemy, że każda forma współpracy oraz reklama w serwisie będzie konkurencyjna i atrakcyjna. Akceptujemy różne dogodne dla Państwa rozwiązania współpracy jak i formy reklamy. Współpracowaliśmy i współpracujemy z wieloma znanymi firmami i markami tworzącymi różne świetne produkty jakie poddajemy testom i je opiniujemy.

Serwis odwiedza ponad 40 000 unikalnych osób miesięcznie (według statystyk Google, jakie nie rejestrują dodatkowych wizyt spoza wyszukiwarki).

Możliwe drogi współpracy:

  • Reklama na stronach tego serwisu o dowolnym formacie widoczna na wszystkich stronach lub w wybranych kategoriach bądź wybranych rodzajach wpisów powiązanych tematycznie. Czas i rodzaj emisji dowolny.
  • Artykuł sponsorowany na dany temat lub wystawienie artykułu z opinią (recenzją / testem) produktu lub usługi. Czas emisji stały.
  • Organizowanie konkursów, współorganizowanie imprez, relacjonowanie wydarzeń i imprez. Czas realizacji do uzgodnienia.
  • Inne formy współpracy – w tym także barterowe. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje.

wspolpracaOgromne znaczenie dla nas ma Państwa zadowolenie ze współpracy. Wiemy, że tylko korzystna oferta i jej przejrzystość procentują ponowną lub stałą współpracą. Dlatego staramy się wszystko uzgadniać w taki sposób, aby Państwo byli zawsze w pełni usatysfakcjonowani współpracą.

Zapraszamy do składania pytań oraz propozycji współpracy.

Jeśli są Państwo zainteresowani to prosimy o KONTAKT.