Smartfon myPhone H-Smart – Opinia i Test

MyPhone H-Smart OpiniaSmartfon myPhone H-Smart to jak go określają producenci – niezniszczalny telefon dla osób jakie potrzebują bardzo trwałego i odpornego urządzenia na wszelkie okoliczności i przykre wypadki. Już na wstępie trzeba wspomnieć że w ostatnich czasach firma MyPhone bardzo silnie trzyma rynek smartfonów i wypuszcza naprawdę dobre modele tych urządzeń.

Smartfon ma tylną klapkę zabezpieczoną śrubami. Aby ją zdjąć będzie potrzebny kluczyk – może być ten jaki jest załączony w zestawie. Smartfon myPhone H-Smart można otrzymać w dwóch wersjach kolorystycznych – ramka czarna lub żółto pomarańczowa z dodatkami elementów gumowych.

Korpus urządzenia jest wykonany z tworzywa sztucznego. Telefon ma wyświetlacz 3,5 cala – co może nie być zachwycające dla wszystkich.

Pod względem fotograficznym telefon raczej wypada słabo, aparat przedni 0,3 oraz tylni 2 Mpx. Telefon ma widoczne oznaczenia że jest wstrząsoodporny oraz wodoodporny. Posiada akumulator o pojemności 1800 mAh – co także nie jest jakąś gigantyczną wartością ale mimo to się sprawdza dzięki temu, że ekran jest trochę mniejszy i mniej zasobożerny.

Wadą smartfona może okazać się fakt, że aby dostać się do karty sim lub karty pamięci trzeba wyjąć baterię w telefonie. Może być to problem dla wielu osób. Ogólnie telefon ten jest stworzony nie z myślą o grach czy rozrywkowych multimediach ale do tego aby był odporny na niemal wszystko w trudnych warunkach.

Jest to smartfon dla osób uprawiających sporty ekstremalne czy pracujących w miejscu gdzie zwykły telefon może ulec łatwemu uszkodzeniu – przykładowo budowa.

Smartfon myPhone H-Smart radzi sobie także w przypadku wpadnięciu do wody czy przypadkowych uderzeniach. Zdecydowanie jest godny do polecenia dla osób jakie potrzebują bardzo wytrzymałego urządzenia. Jeśli ktoś go miał warto napisać o nim jak się sprawdza. Zapraszamy do kolejnych tematów.

5 komentarzy

 1. Z wyglądu ten H-smart wydaje się całkiem ciekawy. Nie jest tak paskudny jak większość tych odpornych telefonów na uszkodzenia. Ogólnie myphone robi dość ładne telefony. Na pewno w razie uszkodzenie mojego obecnego hamera bym spróbował tego. Wydaje się on mocno warty uwagi.

  Sazam
 2. Mój znajomy ma go na budowie i dwa razy mu łupnął na rusztowanie i na razie nic się nie stało po za wgnieceniem na obudowie jakie nie powoduje uszkodzenia telefonu. Ogólnie myślę że dość dobry model za rozsądne pieniądze, także się do niego przymierzam w bliższym czasie.

  Budowlaniec
 3. Ja mam natomiast uwagę co do tego telefony jaki do zadań specjalnych. Jako budowlańcy czy geodeci jednak potrzebuje się dobrego aparatu bardzo często i tutaj niestety będzie rozczarowanie bo aparat w H-smart jest jak widzicie bardzo słaby – praktycznie nie nadaje się do robienia zdjęć. A mocny aparat naprawdę bywa często potrzebny w pracy.

  Matysiewicz
 4. Ogólne moje zalety jak używam go z 3 miesiące – mocna konstrukcja i dobrze leży w dłoni oraz znajduje miejsce w spodniach. Wady to słaby aparat oraz dość słaba bateria na długą metę. To są takie niuanse ale jednak faktycznie ważne. Ogólnie jak samemu miałbym oceniać ten telefon to bym dał mu może 6+/10 punktów. Jednak nad tymi drobiazgami warto aby myphone popracowało i jeszcze go ulepszyło.

  Wars Marcin
 5. A ja Wam powiem tak, miałem go wybrać dla siebie ale stwierdziłem że zrobię inaczej – kupiłem sobie bardzo mocny zmiękczaną wsówkę do zwykłe telefonu i też działa i nie ma obaw o zniszczenie. Co prawda nie jest przez to wodoodporny ale u mnie nie ma tak wilgoci. A więc jak takie nie jest za dobry to warto mieć ochraniacz na telefon zwykły i też się sprawdzi podczas korzystania.

  Mixer

Możliwość komentowania jest wyłączona.