Smarfton MyPhone Infinity 3G – Test i Opinia

MyPhone Infinity 3GSmarfton MyPhone o nazwie Infinity 3G to świetny produkt w średniej klasie cenowej jaki zdecydowanie warto dokładnie sprawdzić. Na początku warto wspomnieć, że telefon bardzo dobrze sobie radzi z grami oraz programu wymagającymi od niego dużej mocy urządzenia. Także aparat sprawuje się bardzo dobrze. Zdjęcia są wyraźne i o bardzo małej ziarnistości – jest to bez wątpienia jeden z lepszych modeli posiadających tak dobre osiągi w fotografii. Jego wygląd zewnętrzny był inspirowany konkurencyjnym modelem aż do niemal pełnego przerysowania. Smarfton MyPhone Infinity 3G to faktycznie dobry produkt w rozsądnym przedziale cenowym. Na pewno większość osób będzie z niego bardzo zadowolona. W filmie dokładna recenzja o telefonie.

6 komentarzy

 1. Fajnie wypada w testach, Polacy tez robią dobre telefony :)

  rosomak
 2. Całkiem niezłe podzespoły w tej cenie, wygląda na zdecydowanie droższy

  Dorn
 3. Ja mam wersje LTE, spodobało mi się wzornictwo i Gorilla Glass :) Zdjęcia robi fajne, dobra jakość dźwięku, nie żałuję, że się zdecydowałam na polski smartphone

  Anka
  1. I co więcej wspiera się tym Polski kapitał a nie zachodni a to także bardzo ważne w gospodarce. Na przykład Amerykanie z reguły nie kupują niczego co nie jest amerykańskie i dlatego miedzy innymi kraj tak dobrze stoi gospodarczo.

   Open YouWeb
 4. wydaje mi się że w tej cenie ciężko o coś lepszego w tej chwili

  fiodor009
 5. Jak dla mnie nie różni się niczym od flagowców a jest sporo tańszy, nie widzę sensu przepłacać w takim razie,

  Retro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.