Przeglądarka internetowa Google Chrome – Opinia

google chromePrzeglądarka internetowa – Google Chrome. Jest to przeglądarka napisana z użyciem najnowszych technologi. Przeglądarka jest bardzo prosta w obsłudze i szybka w działaniu. Szybkość jej otwierania oraz ładowania stron jest błyskawiczna. Przeglądarka posiada większe okno widoku strony niż inne przeglądarki internetowe.

Do przeglądarki Google Chrome można pobrać z internetu dosłownie tysiące dodatków i rozszerzeń. Sama przeglądarka ma nowoczesny wygląd. Co więcej przeglądarka ta integruje się z zakładkami google. Opcje wewnętrzne programu są średnie – nie ma ich zbyt wiele. Przeglądarka Google posiada narzędzia dla programisty, czytniki kodu stron i inne przydatne  moduły do pracy na witrynach internetowych.

Okno adresu w przeglądarce jest zarówno jej polem wyszukiwania, można dynamicznie dostosowywać i przeciągać zakładki.  Cały program robi bardzo dobre wrażenie. Posiada jeszcze jedną cechę bardzo przydatną po serfowaniu w internecie – strona domyślna jest zbiorem 9 najczęściej odwiedzanych stron. To ustala się automatycznie, także mamy nad tym kontrolę, a jeszcze dokładniejszą po zastosowaniu odpowiedniej wtyczki do większej segregacji miejsc wyboru.

Przeglądarka internetowa Google Chrome jest bardzo dobrym produktem który polecamy. Zrobiła na nas bardzo dobre wrażenie. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.