Program do pobierania plików z internetu JDownloader – Opinia

JdownoaderProgram do pobierania plików z internetu  – JDownloader. Jest to bardzo dobry program do pobierania wszelkich plików z internetu, pobiera on z wszystkich popularnych hostingów na pliki, między innymi także z rapidshare. Obsługuje on kilkadziesiąt hostingów i program w dodatku jest całkowicie darmowy.

Co więcej program posiada także możliwość pobierania plików z pauzą o ile serwery na to pozwalają, gdzie zostały już zapoczątkowane pobierane pliki. Program jest bardzo prosty w obsłudze i posiada ręczną aktualizacje własnych komponentów. Może pobierać on kilka plików jednocześnie, możemy sterować prędkością pobierania plików oraz je kolejkować.

Program do pobierania plików JDownloader potrafi sam zbierać linki przechwycone do schowka i ładować je do pobierania. Program posiada bardzo rozbudowane opcje programowe, możemy go dostosować do naszych potrzeb, na przykład gdy pliki zostaną pobrane program potrafi wyłączyć komputer jeśli tego będziemy chcieli.

Program sam odróżnia linki aktywne od już wygasłych. Co więcej on sam rozpakowuje ściągnięte pliki usuwając ich paczki gdy tego wymagamy. Wybieramy gdzie ma zapisywać wszystkie pliki automatycznie lub ręcznie. Program działa bardzo szybko.

Plusy programu:jest darmowy, szybki i niezawodny. Minusem jest fakt że nie przepisuje automatycznie kodów z obrazków do pobierania (tego jednak nie posiada też żaden inny program). Polecamy wszystkim program JDownloader do ściągania plików z internetu. Zapraszamy do kolejnych artykułów, testów i opinii.

Jeden komentarz

  1. Moim zdaniem Jdowloader jest faktycznie najlepszym programem, oczywiście ta jego najnowsza odsłona. Bardzo dużo możliwości i wszystko w jednym pakiecie. Jestem pewny że żaden inny nie oferuje tak dogodnego programu do pobierania plików z internetu jak tytułowy. A przynajmniej ja takiego nie znalazłem a testowałem już dziesiątki.

    Jpobieracz

Możliwość komentowania jest wyłączona.