Program do oglądania filmów BEST player – Opinia

bestplayerProgram do odtwarzania filmów –  BEST player. Jest to darmowy program do oglądania filmów na komputerze. Program ten zyskał popularność dzięki prostocie i niezawodności wykonania.

Jest to szybki program o nowoczesnym wyglądzie. Posiada możliwość pobierania okładek i opisów filmów – to niestety nie działa w nim za dobrze a w zasadzie wcale dobrze nie działa. Także posiada wiele opcji niezbędnych  i przydatnych podczas oglądania filmu czy dostrajania.

Program do odtwarzania filmów  Best Player posiada typowe opcje czyli odtwarzanie playlist i inne standardowe dla tego typu programów. Program potrafi odtwarzać dzięki dobrym kodekom wszelkie typy rozszerzeń plików multimedialnych.  Program działa szybko i bezproblemowo.

Opinia: Głównymi jego zaletami jest to, że jest to darmowa aplikacja w standardzie mimo że także istnieje wersja pro. Program robi bardzo dobre wrażenie i jest jednym z najpopularniejszych do odtwarzania filmów. Polecamy BEST player. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Jeden komentarz

  1. Obecnie to ten program już jest przeżytkiem – chyba najlepszy w tej chwili to VLC jaki tego best kładzie na równi. Kiedyś Best był bardzo dobry ale niestety zaprzestali jego rozwijania i projekt zastygł. Dawniej faktycznie był zdecydowanie najlepszy.

    PCmixer

Możliwość komentowania jest wyłączona.