Połączenie prawicy to jedyna droga do zmian na lepsze w Polsce

sejm polskiTo że w Polsce jest dramatycznie niski poziom na scenie politycznej od wielu lat chyba nie jest tajemnicą dla niemal nikogo. Poziom ten jest zaniżany w drastycznym tempie. Obecnie coraz większa grupa obywateli Polski widzi, że rząd nie gra po stronie obywatela a jest on istniejący praktycznie sam dla siebie i własnych prywatnych interesów. Bardziej pasuje obecnie do niego określenie antypolski.

Można odnieść duże wrażenie a nawet przekonanie, że głos ludu w tym wszystkich lub zdecydowanej większości obywateli nie ma absolutnie znaczenia dla rządu i ich poczynań. W zasadzie taka sytuacja jest trwająca nie tylko od wygranej w wyborach PO (choć bardziej widoczna) ale od zakończenia ostatniej wojny światowej w większym lub mniejszym zakresie (cały czas jest u steru lewica).

Demokracja mimo że jest ustrojem ułomnym – bo zakłada, że każdy obywatel musi być światły w sprawach politycznych, aby to mądrze glosować lub wybierać przedstawicieli – to i tak nigdy tak czy inaczej nie miała miejsca w Polsce, co ostatnio jest znacznie bardziej widoczne.

Aby to zmienić prawica czyli partie jakie mają poglądy odmienne od socjalizmu musi odsunąć od władzy obecny układ. Aby tego dokonać nie ma innej drogi jak zjednoczenie środowisk o poglądach prawicowych. Nawet jeśli mają różnice ideowe i poglądowe to i tak jedyną drogą jest stworzenie jednego frontu, jednego komitetu bez rozłamu głosów na poszczególne osobne odłamy.

Dobry materiał nagrał Kanał PodziemnaTV jaki mówi, że tylko pseudo prawica czyli osoby udające i mające rozpraszać głosy nie podejmą się zjednoczenia. Nie może być to szyld jednej twarzy ale jeden komitet wszystkich jacy reprezentują każdy odłam prawicy w jednym tworze. Inaczej nigdy nie zmieni się nic na lepsze, ani tym samym nie wykryje się komu naprawdę zależy na tym aby Polska powstała a kto jest od tego, aby tworzyć wieczny rozłam mimo gładkiej mowy.

11 komentarzy

 1. Temu się nie da zaprzeczyć, obecnie prawica zachowuje się nieracjonalnie. Zamiast się jednoczyć aby prowadzić do zmian to się rozłamuje coraz bardziej. Mam podejrzenia że wiele z działaczy prawicowych to albo agenci lewicy albo tylko tacy jakim zależy na własnym stołku. Tym jakim zależy na kraju na pewno się zjednoczą pod wspólnym szyldem przecież to oczywista droga. W tym roku była na to dobra szansa jaka zaprzepaścili liderzy partii.

  Krzysztofiak
  1. Spokojnie, i tak prawica zrobiła w kilka miesięcy tyle, co lewacy w kilkadziesiąt lat. Spokojnie…

   Mirosław
 2. Lewica jakoś się zjednoczyła po to aby zachować władzę i nadal rządzić. To jest niesamowite że prawica nadal w rozłamie. Czyżby Pan z PodziemnejTV mówił proroczo o kretach. Sam zawsze głosowałem na Korwina ale co to da skoro mój znajomy na Ruch Narodowy a ktoś inny na jeszcze inny odłam. Musi być jeden głos i jedna grupa na jaką zagłosują wszyscy co chcą prawicy.

  Mitrq
 3. Tylko że widząc po ich działaniach nie bardzo dążą do połączenia sił. Każdy myśli że swoją twarzą coś ugra, i wychodzi od lat tak samo. Bosak nawet do obozu innego przeszedł gdzie więcej spodziewał się głosów olewając własny klub ale nie myśląc o zjednoczonej prawicy.

  Bursztyn Blog
 4. To jest na co głosować teraz?, jest jakaś sensowna opcja. Kto dążył realnie do zjednoczenia a kto się wypiął?

  Obywatel
  1. Sam jestem ciekawy, bo ja już mam zamieszanie że nie wiem co jest godne. Ufam Temu co prowadzi Podziemną ale nie wiem czy on stworzył w końcu coś – jakieś zjednoczoną listę.

   Kielnik M
 5. A ten facet z podzimenej kogo obstawia. W sumie mu ufam to bym się przyłączył do jego głosu. Tam mają jakiś wspólny chyba komitet zjednoczona prawica.

  Winogorono
 6. To fakt- jedyne słuszne i rozsądne rozwiązanie! Mam nadzieję, że doczekam się czasów, gdy w Polsce będzie żyło się lepiej…

  1. Sądząc po tym, że żyje się coraz gorzej a inteligencji jest coraz mniej w Polsce to raczej nie ma na co liczyć. Jak by zależało komuś z prawicy to by już dawno się jednoczyli wszyscy. Tam są tacy sami karierowicze tylko z odmiennymi poglądami. Nikt nie chce poświęcić swojego ego dla dobra kraju pomijając już naród.

   Nataniel
 7. Jak dla mnie coś to dziwnie pachnie że prawica jakoś nie połączyła się ponownie. Raczej to nie chodzi nawet o ich ambicje prywatne ale tylko o stołki lub nawet to odbojniki takie jak Korwin jakiemu też nie ufam. Tyko Ci co się zjednoczą to im zależy na Polsce.

  Marcinek
 8. Teraz jest kolejna szansa i czas na budowanie struktur.
  Nie mam zamiaru siedzieć cicho i czekać na muzułmańską maczetę, lub nakaz świętowania hanuki.

  Sylwia 2W

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.