OPINIE I TESTY

wykresPrzed wybraniem dowolnego produktu, usługi lub miejsca dobrze jest znać o tym opinie.

Każdy opisany przez nas przedmiot czy usługa bądź miejsce zostało dokładnie przez nas sprawdzone. Staramy się publikować opinie jak najbardziej obiektywne i rzetelne oraz promować dobre produkty.

  • W razie gdy nasza opinia nie posiada istotnych danych, informacji czy aspektu prosimy o kontakt i wskazanie nam, co warto jeszcze sprawdzić w danym temacie.
  • Także zachęcamy do informowania nas o własnych opiniach i doświadczeniach.

tutajNasz serwis może podjąć szeroko rozumianą współpracę, która opierała by się na określonych poniżej prostych zasadach.

Współpraca polega na: zleceniu wykonywania dowolnego testu i stworzeniu w jego oparciu niezależnej opinii. Zlecenie wykonania testu polega na dostarczeniu nam możliwości do jego przeprowadzenia.

Przykładowo chodzi o przysłanie jednostki danego produktu lub zaproszeniu nas do sprawdzenia danej usługi czy miejsca, abyśmy mogli je opiniować i opisać w artykule.

W razie gdy nasza opinia wymaga zaktualizowania lub ponownego sprawdzenia warto się z nami skontaktować.

Po wykonaniu ponownego sprawdzenia aktualizujemy opublikowane wyniki w serwisie.

Zasady jakimi się kierujemy:

  • Wykonujemy testy i tworzymy opinie bezpłatne
  • Opinia jaką wystawimy po testach może być przed publikacją pokazywana zleceniodawcy. Zleceniodawca może opinię zatwierdzić co skutkuje jej opublikowaniem lub odrzucić.
  • Na stronie opinii istnieje możliwość publikowania kto był zleceniodawcą, są to dane wskazane przez zleceniodawcę ( np. Nazwa, Adres, Strona) dobrowolnie.
  • Jednostka produktu jaka jest nam przekazywana musi być spisana do ewentualnych strat. Serwis nie odpowiada za uszkodzenia podczas testów mimo, że robi to zgodnie z przeznaczeniem i instrukcją obsługi produktu.

Zapraszany do współpracy !