Naleśnikarnia Frittella Stargard – Opinia

frittellaNaleśnikarnia Frittella – Stargard ul. Piłsudskiego 102. Otwarta od Poniedziałku do Soboty w godzinach 10 – 19. Naleśnikarnia Frittella  zakończyła swoją działalność dnia 31 października 2012 r. Powód – zbyt wysokie czynsze lokalu oraz za małe zapotrzebowanie na te usługi w mieście.

Jest to klimatyczny lokal w którego ofercie można znaleźć różne naleśniki, gofry, zupy i ciasta. Do picia także znajdziemy w Frittelli różne ciepłe i zimne napoje – typu kawa, herbata, cola itp.

Naleśnikarnia jest stosunkowo małym lokalem zdolnym pomieścić jednocześnie 17 osób.

W naleśnikarni Frittella można rezerwować miejsca, ale nie jest to wymagane aby z niej swobodnie korzystać na co dzień. Wszystkie dania mogą być na wynos jak i z dostarczeniem do domu, co jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem.

W lokalu prowadzona jest obsługa kelnerska, płatne jest po zakończonej wizycie, takie rozwiązanie upraszcza sprawy z ewentualnymi zamówieniami dodatkowymi. Naleśnikarnia Frittella jest miejscem gdzie można zjeść śniadanie i obiady w ramach tego co serwuje lokal. Warto dodać że wszystkie dania są ładnie ozdobione i podane w sposób estetyczny, Frittella jest także dobrym miejscem na posiłek we dwoje. W lokalu dostępna jest toaleta dla gości.

Obsługa stargardzkiej Frittelli jest miła i profesjonalna. Wystrój lokalu składa się z eleganckiego i klimatycznego wnętrza o jasnych kolorach ścian oraz stolików na 2 do 4 osób.

Krzesła w lokalu są wygodne, co jest bardo istotne. Lokal ma nowoczesny wygląd o lekko przyciemnionym naświetleniu.

W subiektywnej ocenie warto wspomnieć o smaku serwowanych dań – według nas jedzenie można podsumować jako pyszne. Ceny panujące w Frittelli są atrakcyjne, przez co szczególnie warto ją polecić.

Naleśnikarnię Fritella znajdującą się w Stargardzie zdecydowanie polecamy wszystkim osobom.  Zapraszamy do pozostałych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.