Najlepszy program do słuchania muzyki Aimp- Opinia

aimp3Program do odtwarzania plików muzycznych na komputerze Aimp jest to jedna z najlepszych aplikacja multimedialna. Dzięki niej można słuchać wszelkich formatów muzyki w bardzo dobrej jakości dźwięku.

Aimp 3 to najnowocześniejszy a zarazem najlepiej rozwiązany odtwarzacz muzyki na komputer. Jego jedynym realnym konkurentem jest program Winamp – jednakże Aimp jest naszym zdaniem znacznie lepszy i prostszy w użytkowaniu.

Odtwarzacz muzyki na komputer Aimp posiada w sobie ogromną ilość opcji i bardzo nowoczesne rozwiązania sterowania programem. Zdecydowanie jest to najlepsza aplikacja zarówno do segregowania własnych utworów jak i ich odsłuchiwania.

Posiada listy utworów, zakładki list, statystyki słuchania, miksery, ustawienia przezroczystości okna, zliczanie wagi plików i folderów itd. Jest to program który posiada ogromną ilość unikalnych rozwiązań nie stosowanych nigdzie indziej.

Posiada on wszystko to co konkurencja oraz znacznie więcej świetnych rozwiązań. Korzystanie z programy Aimp jest samą przyjemnością. System wizualizacji i doboru wyglądu graficznego programu pozwala dopasować go do własnych upodobań.

Program do słuchania muzyki Aimp to naszym zdaniem obecnie najlepszy odtwarzacz muzyki na komputer dostępny do pobrania w sieci. Program jest całkowicie bezpłatny i posiada częste aktualizacje. Program ma bardzo dobrą polską wersje językową.

Aimp jest bardzo dobrym rozwiązaniem i polecamy go wszystkim osobą słuchającym muzyki na własnym komputerze. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Jeden komentarz

  1. Moim zdaniem także aimp jest najlepszym programem do odtwarzania plików audio. Chyba żadnej inny nie oferuje tak fajnych rozbudowanych opcji i tak dobrej formy do audio bez przesytu innymi funkcjami jakie nie są potrzebne.

    VideoTest

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.