Jakie wybrać etui i pokrowiec na telefon

pokrowiec telefonTelefon komórkowy posiada już prawie każdy. Warto pomyśleć więc o etui na telefon, która zapewni mu znacznie dłuższe działanie a także i ochroni jego wygląd zewnętrzny przed uszkodzeniami i rysami. Etui na telefon i inne pokrowce mają wiele zastosowań.

Etui (pokrowce) na telefon – są to ochraniacze na wszelkie modele telefonów. Dzięki zastosowaniu etui telefon cieszy się znacznie dłuższym ładnym wyglądem i telefon praktycznie dłużej działa sprawnie.

Do wyboru mamy bardzo wiele rożnego rodzaju pokrowców, można wybrać zarówno takie które są materiałowe jak i z tworzywa, sztywne i elastyczne. Najlepsze zadanie spełnia pokrowiec na telefon który jest z materiału wodoodpornego.

Chodzi oczywiście nie o szczelność która nie na zanurzenia w wodzie ale o odporność na deszcz i mokre otoczenie telefonu – przykład przemoknięta kurtka lub plecak. Etui dobrze gdy jest zamykane na klapkę, dobrze gdy ma przymocowanie do paska spodni, choć nie jest to konieczne. Liczy się dobre zmiękczenie etui, przez co telefon jest całkiem zamortyzowany i chroniony od wstrząsów czy upadków.

Dobrze mieć dopasowane etui na telefon a nie kupione pierwsze lepsze. Teflon nie powinien latać swobodnie w pokrowcu lecz być usztywniony. Co więcej etui na telefon powinno być funkcjonalne, czyli proste w wykonaniu i łatwe w dostępie do telefonu.

Nie może one sprawiać problemów podczas wyciągania telefonu lub jego chowaniu. Etui na telefon jest tanim wydatkiem a bardzo korzystnie wpływa na telefon.

Zazwyczaj gdy używa się etui na telefon długość działania telefonu jest znacznie dłuższa oraz sam jego wygląd znacznie ładniejszy nawet po wielu latach. Etui na telefon znacznie chroni obudowę telefonu przed zadrapaniami i uszkodzeniami. Pokrowiec także chroni środek telefonu przed wilgocią i wstrząsami.

Etui na telefon można kupić w salonach z telefonami, na aukcjach internetowych czy w sklepach internetowych. W internecie zawsze jest znacznie tańsze i oferowany jest większy wybór.

Dobrze jest mieć telefon w etui i warto wybrać jakieś dla siebie, aby komórka działała długo i była w bardzo dobrym stanie wizualnym. Warto o tym wszystkim poczytać więcej. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

8 komentarzy

 1. To prawda, jeżeli ma się drogi telefon to wypadałoby o niego dbać. ostatnio dostałam w prezencie na imieniny fajne etui verus. Dzięki niemu wyświetlacz ciągle jest cały :)

  emka
  1. Wiesz co emka, dostałem taki pokrowiec na zeszłe święta i do tej pory jest cały, wygląda na używany ale nie jest zniszczony. Bardzo dobrej jakości pokrowce ma Verus. Świetnie chronią a w dodatku bardzo elegancko i profesjonalnie wyglądają.

   Krystek
  2. No nie wiem, miał go mój znajomy i się bardzo szybko porysował a nie zapłacił za niego wcale mało. Raczej ja bym wybierał coś co się nie rysuje a nie tworzywo. No i cena też nie jest za niska mimo dobrego ich docięcia to jednak nic nadzwyczajnego. Inny kolega ma gumowania sylikonowe czy lateksowe i bardzo fajnie się to sprawdza, telefon nawet jak upadnie to nic mu nie jest.

   Maciej Ksztyl
 2. Mogę potwierdzić, ja sobie co prawda sama sprawiłam tego typu „prezent”, ale na pewno bardzo praktyczny. Verus to dobra marka.

  verusianka
  1. Jeśli mowa o etui to Verus jest zdecydowanie najlepszą firmą. Najtrwalsze etui jakie miałam.

   klopsik
  2. Tylko że te etui są bardzo drogie. Wiem natomiast jedno – nikt jak jest zadowolony z jakiegoś towaru to nie pisze o tym wszędzie jaki to on wspaniały. Natomiast piszą z reguły publicznie ci niezadowoleni. Więc te autoreklamy pokrowca są sponsorowane przez jakieś mróweczki.

   Dobry pokrowiec to skóra prawdziwa lub sztuczna o grubej ściance. Eleganckie i bezpieczne i znacznie tańsze z reguły.

   Misztela
  1. Czemu napisaliście że nie pozwoli ochronić telefonu, przecież po to jest właśnie etui.

   Open YouWeb

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.