Jakie pozycje podczas stosunku są najlepsze

pozycje stosunkuW stosunkach fizycznych mamy bardzo szeroki asortyment wyboru pozycji. W wyborze pozycji liczy się nie tylko większa przyjemność ale i wygoda oraz bliskość kontaktu partnerów. Bardzo ważne jest to, aby kochankowie czuli się blisko co zapewniają niektóre pozycje bardzo mocno.

Jakie pozycje w stosunku fizycznym są najlepsze – wybór najlepszych pozycji, warto zwracać uwagę na to jak wykonuje się dane pozycje. Jedne pozwalają kochanką się przytulać, inne patrzyć sobie w oczy a jeszcze inne są przystosowane do czegoś innego.

Pozycji w rzeczywistości jakie możemy stosować  jest bardzo wiele, w pewnym sensie ograniczeniem do wyboru pozycji jest tylko wyobraźnia oraz sprawność fizyczna.

Najbardziej zawiązującymi więzi są takie pozycje, jak te w których kochankowie mogą na siebie patrzeć. Także w których mogą się przytulać oraz gdzie mogą się całować. Czyli twarzami do siebie. Także bardzo dobrym rozwiązaniem są te, które pozwalają na pieszczenie partnera lub panterki.

Pozycje te są dobre do zaciśnięcia związku i wyrażania swoich uczuć, można podczas nich rozmawiać, mówić sobie czułe słowa lub po prostu się całować.

Pozycje bardziej nastawione na sam stosunek, to takie które zapewniają dużą penetrację, chodzi o pewne udogodnienia, które pozwolą na głębszą penetrację i doznania. Takie pozycje sprawiają obu kochanką równą przyjemność. Są to pozycje, które rzadziej pozwalają na pieszczoty ale zapewniają mocne odczucia.

Warto zmieniać pozycję aby nie wpadać w rutynę, gdyż ona jest tak naprawdę najgorsza. Wszystkie pozycje podczas stosunku wymagają nauki i szlifowania, więc nie należy się zniechęcać nieudanymi próbami. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.