Jaki Telefon w Cenie od 300 zł do 600zł

Jaki Telefon  od 300 do 600Jeśli ktoś szuka telefonu a w zasadzie już smartfonu w granicach od 300 do 600 zł to jest kilka propozycji jakie spełnią oczekiwania. Telefony te będą działały bardzo płynnie i bez problemów dla typowego użytkownika jaki nie oczekuje od tego urządzenia prawdziwego kombajnu możliwości – jaki da radę najbardziej wymagającym grą 3D.

Początkową listę telefonów w takim zakresie cenowym trzeba rozpocząć od marki MyPhone Fun 4 – ogólnie marka MyPhone jest dość uznawana gdyż ma ogólnie dobrej jakości sprzęt. Telefon ten będzie dobrym rozwiązaniem na początek gdyż jego cena jest stosunkowo niska a parametry techniczne stosunkowo dobre. Kolejny model warty polecenia to ponownie MyPhone tym razem Venum jaki jest jeszcze mocniejszy technicznie od wspomnianego poprzednika – kosztuje o niewiele więcej niż poprzednik.

Następnym typem będzie Samsung Galaxy J1 ma dość dobre podzespoły choć nie będą one powalały najwyższą jakością. Szczególnie dobry posiada aparat względem konkurencji. Warto także zwrócić uwagę na LG Leon 4G LTE – model ten ma bardzo dobre podzespoły w takiej cenie produktów oraz robi zadowalające zdjęcia. Na pewno będzie to dobry wybór dla osób lubiących eleganckie telefony z dużymi możliwościami.

Na kolejnym miejscu powinien być ponownie MyPhone Cube LTE – telefon świetnie się sprawdza zarówno do robienia zdjęć (ma je lepszej jakości od konkurencji cenowej). Także ma mocną wydajną baterie i oryginalny ekskluzywny wygląd. Także warto wziąć pod uwagę Smartfon LG Magna – działa dość długo na baterii oraz ma świetnie wyglądający wygląd. Także ma bardzo wydajne podzespoły bazowe. Jest to jeden z najdroższych na liście telefonów ale o najszerszym spektrum możliwości.

Jeśli ktoś może polecić także inne telefony typu Smartfon warte uwagi w tym zakresie cenowym to zapraszamy do napisania tego w komentarzu.

2 komentarze

  1. Ja tam kupiłem goclever za 250 i jestem z niego już z 2 lata zadowolony. Tani dobry telefon bez rewelacji ale działa jak trzeba i niczego więcej nie potrzebuję lepszego. Często nie ma co przepłacać.

    Random
  2. Moja propozycja to smartfon o nazwie myphone q-smart – w tej cenie się miesi i ma bardzo dobre parametry. Wątpię aby było coś faktycznie lepszego do typowego używania niż wspomniany model telefonu. A jeśli jest to warto napisać, ten co ja polecam jest najnowszy z tych wszystkich z filmu.

    Nadam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.