Jak zrobić zabudowę rur płytami karton – gips

zabudowa rur płytamiJeśli chce się zabudować brzydkie rury to dobrze zastosować do tego celu płyty kartonowo – gipsowe. Płyty tego typu charakteryzują się dużą odpornością na wilgoć oraz lekkością a co więcej łatwym kształtowaniem ich profilu. Do wykonania zabudowy wszelkiego typu rur będą potrzebne podstawowe narzędzia takie jak wiertarka, kołki oraz kątowniki lub profile a także wspomniane płyty typu karton – gips.

Całość jest przedstawiona dokładnie od podstaw jak wykonać w materiale filmowym. W wykończeniu całej konstrukcji zabudowy na pewno przyda się dodatkowo siatka chroniąca przed pęknięciami oraz poziomica do sprawdzania czy wszystko zostało równo przymocowane. Zapraszamy do zobaczenia materiału. Na pewno pomoże on wykonać tego typu zadania w bardzo profesjonalny i wysoce estetyczny oraz trwały sposób.

Jeden komentarz

  1. Płyty kartonowo-gipsowe czyli regipsy są bardzo uniwersalne. Można je montować na sufit jak i ściany aby wygładzić tym bardziej że one zawsze będą równe. Warto zwracać uwagę na to że jeśli się stosuje je do WC czy łazienki lub kuchni powinny być wodoszczelne. Można stosować te grubsza albo bardzo cienkie.

    BudoTynk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.