Jak zrobić trójwymiarową śnieżynkę z papieru

3d sniezynka papieruJak zrobić śnieżynkę z papieru aby miała ona wygląd przestrzenny czyli tak zwany 3D. Do wykonania potrzebne będą dwie kartki papieru, mogą być o różnych kolorach. Przybory potrzebne do wykonania całości to oczywiście nożyczki oraz klej do papieru lub drewna. Wykonanie zajmuje bardzo mało czasu a efekt wizualny śnieżynki jaka jest trójwymiarowa będzie na pewno dobrą nagrodą za poświęconą pracę.

Tego typu dekoracja idealnie nadaje się do przystrojenia domu nie tylko w pokoju dziecięcym. Warto wziąć pod uwagę powieszenie takich śnieżynek przykładowo na suficie pod żyrandolem, na firankach lub bezpośrednio na oknie. Jeśli wykonamy mniejsze śnieżynki tego typu można także umieścić je na choince lub stoikach. W poradniku filmowym jest przedstawione jak wykonać taką piękną dekorację od podstaw – jest to faktycznie bardzo proste a efekty wizualne są przepiękne.

Warto dodać że można również popuścić własne wodze fantazji i spróbować samemu nadać jej innego kształtu po przez inny typ zaginania papieru oraz jego mocowania. Na pewno można jeszcze wykonać wiele bardzo ładnych i niespotykanych wzorów na tej podstawie. Zapraszamy do zobaczenia filmu i napisania jak wyszło.

2 komentarze

  1. Postarałam się zrobić na bazie tego poradnika takie gwiazdy i potwierdzam wychodzą bardzo ładnie i nie jest to wcale takie trudne. Świetny poradnik i wielkie podziękowania za niego.

    Pakito
  2. Trzeba przyznać że ta gwiazda mimo że papierowa wygląda bardzo ładnie i mi się niesamowicie podoba taka ozdoba. Muszę nauczyć moje dzieci robienia czegoś takiego bo super się będą prezentowały na choince czy oknach. Bardzo fajnie pokazany materiał.

    Kinga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.