Jak zrobić trening na zgrabne i smukłe nogi

Trening na zgrabne nogiIstnieje wiele treningów modelujących na smukłe oraz zgrabne nogi i pośladki. Warto stosować kilka podstawowych i prostych do wykonania ćwiczeń, aby te części ciała były zawsze zgrabne i kobiecie.

Na początku warto pamiętać o tym, że ćwiczenia tego typu mają modelować a nie wzmacniać mięśnie i rozwijać ich strukturę.

Modelowania nóg oraz pośladków opiera się na rozciąganiu oraz treningowi bez siłowemu, jaki by niepotrzebnie znacznie rozbudował mięśnie – do ćwiczeń wysmuklających nie potrzeba żadnych przyrządów ani urządzeń. Wystarczy do nich siła własnego ciała oraz oczywiście wygodne ubrania i chwila wolnego czasu.

Ćwiczenia tego typu nie zajmują zbyt wiele wspomnianego czasu, gdyż są to krótkie powtórzenia – kilku prostych ćwiczeń.

Warto także pamiętać, że treningi tego typu znacznie przyspieszą metabolizm i ułatwią spalanie tkanki tłuszczowej. Pozwolą więc osiągnąć nie tylko świetną figurę smukłych wymodelowanych nóg oraz pośladków ale także zachować ładną linię całego ciała.

Aby osiągnąć zamierzone rezultaty trzeba pamiętać o dwóch kluczowych zasadach – systematyczności ćwiczeń oraz stosowaniu przybliżonej zbilansowanej diety – nie trzeba rezygnować z jedzenia tego co się lubi, trzeba tylko zapewnić bilans energetyczny jedzenia na bazie zapotrzebowania organizmu lub mniejszy, aby tracić na wadze.

Ćwiczenia jakie proponujemy w tym temacie czyli na zgraną i smukłą figurę nóg oraz dobrze wymodelowaną pupę mogą na początku sprawiać odrobinę trudności.

Mimo, że są to łatwe układy to jednak często w pierwszym kontakcie wymagają od organizmu odrobiny wprawy i kondycji, jeśli to się osiągnie dają one wspaniałe rezultaty już po niedługim systematycznym ich stosowaniu.


Na początku można wykonywać je w mniejszej formie, krótszej lub wolniejszej – jednakże pełnię możliwości osiąga się po przez stosowanie zaleceń jakie są proponowane w materiałach filmowych. Proponowane przez mas materiały filmowe mają kombinacje różnych ćwiczeń do osiągnięcia tych rezultatów.

Wszystkie one są bardzo skuteczne i przedstawione w sposób rzeczowy oraz profesjonalny. Warto stosować każdą z tych przedstawionych metod. Można przykładowo na każdy dzień stosować inny zestaw ćwiczeń, aby urozmaicać aktywność a także by różne partie mięśni ćwiczyły.

Zdecydowanie warto trenować wraz z materiałami filmowymi, aby jak najszybciej wyrobić sobie rytm i charakterystykę tych ćwiczeń. Zapraszamy także do pozostałych tematów w serwisie.

6 komentarzy

 1. Fajnie że nagrywają takie pomocne filmy o treningu. W telewizji ich nie oglądam bo szkoda czasu na to pudło a w internecie zawsze można sobie ustawić to co się chce oglądać i kiedy tylko chce. Ćwiczę razem z nimi i na pewno będą tego rezultaty, super filmiki polecam pozostałym.

  Gosia Wocławksa
 2. Super, przydają mi się takie ćwiczenia na wysmuklenie. Widzę szybko efekty już po dwóch tygodniach od stosowania tych propozycji. Dziękuję za ich przygotowania i zabieram się jak zawsze z rana do ich stosowania.

  Kamila Komis
 3. Zawsze oglądając takie filmy, grafiki czy czytając artykuły pojawia się u mnie zapał na ćwiczenia. U mnie był problem z ładnymi łydkami i udami bo były a bardzo umięśnione przez jazdę rowerem. Pomogły mi te ćwiczenia rozciągająca i widać że wszystko się znacznie wysmukliło. Polecam pozostałym paniom, efekty są dość szybko widoczne.

  Marlena Kołys
 4. Zbieram się już jutro za ćwiczenia na nogi. Bardzo mi się podobają wybrane ćwiczenia jakie przedstawiacie. Mam nadzieję że wszystko pomoże i będą szybko efekty bo mam ostatnio problemy z ich smukłością. Dziękuję za zebranie tego wszystkiego w jednym miejscu.

  Kasia
 5. Te ćwiczenia naprawdę działają, od kilku tygodni robię intensywnie i widać bardzo dobre efekty. Nawet nie myślałam że będę tak pozytywnie zaskoczona. Także poprawiły mi się przy okazji mięśnie brzucha. Super że daliście ten zestaw.

  Agata-wata

Możliwość komentowania jest wyłączona.