Jak zrobić mini fajke wodną

fajka wodnaW tym filmie się dowiecie jak zrobić fajkę wodną. Jest to pokaz całkowicie domowego wykonania tego sprzętu od samych podstaw. Fajka wodna to ciekawe rozwiązanie dla ludzi szukających przygody tego typu, na pewno więc może ten film się komuś przydać.

Warto pamiętać, że palenie z fajki wodnej jest bardziej intensywne i delikatniejsze od typowego dymu uzyskiwanego przykładowo z papierosa.

Fajka widna łączy dym z parą wodną i często jest określana przez wielu naukowców za bardziej szkodliwą w rzeczywistości nawet niż papieros. Jaka jest prawda o zdrowiu u bezpieczeństwie fajek wodnych to trudno powiedzieć.

Na pewno każdy co coś takiego stosuje tak samo jak papierosy sam odpowiada za własne zdrowie.


Przedstawione w filmach pomysły można oczywiście modyfikować aby dostosować je do własnych potrzeb i posiadanych materiałów. Najlepiej sprawdzą się zawsze komponenty szklane a nie z tworzywa sztucznego. Warto także przed korzystaniem z takich rozwiązań poczytać literaturę na temat zagrożeń jakie mogą wynikać z używania takiego sprzetu dla zdrowia. Zapraszamy do kolejnych tematów w serwisie.

4 komentarze

 1. Nie wiem czy to prawda ale podobno fajki wodne są jeszcze bardziej szkodliwe niż palenie takiego samego tytoniu. Nie pamiętam o co tam chodziło ze smołą ale coś że bardziej to szkodzi bo szybciej się wchłania na puca czy coś.

  Mirek
 2. Najlepiej dowiedzieć to jak rzucić taki paskudny nawyk trucia własnego ciała. A jeśli się nie da to wybrać jego łagodniejszą wersje niż faja tego typu.

  Pakito
 3. Moja rada jest taka, najlepiej rzucić palenie jeśli ma się takie nawyki. Także nie polecam ani fajek wodnych ani jeszcze bardziej żadnych papierosów elektrycznych. To wszystko nie jest dobre dla zdrowie a ma się je je jedno.

  Andrzej
 4. Ja widziałem jak jakieś nastolatki robili fajki wodne z butelek plastikowych. Nie wiem co tam w nich palili ale jakoś butelkę dziurawili od dołu i u góry coś też dodawali. To zawsze były takie średnie butelki o grubszych ściankach. Jak dla mnie to dziwne ale jakoś widać też i tak można rozwiązać sprawę.

  Prometeusz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.