Jak zrobić kartkę urodzinową z kwiatem

Jak zrobić kartkę urodzinowąKartę urodzinową z motywem kwiatu można wykonać na różne sposoby. W tym materiale jest prezentowany jeden z nich. Tego typu rękodzieło nie jest trudne do wykonania a sprawia bardzo ładne efekty wizualne. Na początku potrzeba kartkę kolorowego bloku technicznego jaka będzie stronami oraz zwykła lub usztywnioną kartkę papieru o odmiennym kolorze.

Druga kartkę jaka ma być dekoracją składa się na pół i rysuje motyw kwiatka ołówkiem. Potem się go wycina aby powstał identyczny wzór na dwóch stronach kartki (dlatego było jej składnie). Następnie wzór wyciętego kwiatu wkleja się na kartkę jaka stanowi strony karty urodzinowej. Można dodać kilka osobnych elementów na przykład kółek narysowanych za pomocą cyrkla a następnie wyciętych. Tak ozdobiona karta urodzinowa na pewno będzie ładną pamiątką. Wykonanie nie zajmuje wiele czasy, wystarczy tylko pomysł oraz pomoc jaka znajduje się w opisie tego materiału.

Jeden komentarz

  1. Jestem zdania że zawsze lepiej zrobić coś samemu niż kupić. W takie coś można wlać swoje emocje przez co będzie to od serca a nie sam zakup bez emocji. Bardzo jestem zadowolona jak od dzieci dostaję ręcznie przez nie robioną, przechowuje je wszystkie.

    Skowrońska Anna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.