Jak rozpoznać szczytowanie u kobiety

szczytowanie kobietyWiele osób zastanawia się jak wygląda szczytowanie u dziewczyny, u chłopaków jest oczywistym zdarzeniem które następuje podczas wytrysku. W orgazmie u facetów raczej nie trzeba szukać jakiś specjalnych oznak.

Rozpoznawanie szczytowania u kokiety jednak opiera się na zupełnie innych zasadach.

Jak rozpoznać szczytowanie u kobiet – jak już wcześniej wspomniałem u faceta to typowy wytrysk. W tym artykule skupimy się na szczytowaniu kobiety, który cechuje się kilkoma oznakami. Aby je rozpoznać trzeba ją uważnie obserwować, oczywiście pytania do niej typu czy doszła itp. są bardzo nie na miejscu i nie należy ich zadawać, lepiej być obserwatorem.

Głównymi oznakami szczytowania u kobiety są jej zachowania, oraz kilka innych cach. Przede wszystkim ciało kobiety potrafi się lekko wić i jest mocno rozpalone. Oczy także są zwierciadłem tego co się dzieje, przeważnie będą one więc miały wygląd wilgotnych, można powiedzieć nawet rozpromienionych.

Ciało poza rozgrzaniem i ruchami w nieokreślonych kierunkach (nie zawsze tak jest) charakteryzuje się czymś jeszcze.

Sutki będą stwardniałe i nabrzmiałe, to ważna wskazówka. Zazwyczaj łono będzie wilgotne, mocne nawilgocenie jest oznaką przyjemności fizycznej kobiety, ale także występuje obficiej podczas szczytowania. Jak widać jest wiele oznak, nie wszystkie one muszą występować jednocześnie. Sygnałem dla mężczyzny powinno być ich zaobserwowanie.

Oczywiście nie można poprzestać na szczytowaniu i iść spać. Powinno się jeszcze pieścić kobietę gdyż prawie każda tego wymaga. Kobieta zaraz po stosunku jest rozpalona i warto stopniowo zmniejszać intensywność pieszczot aby się uspokoiła. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.