Jak opóźnić wytrysk podczas stosunku fizycznego

opuznienie wytryskuDługość uprawiania stosunku fizycznego jest ważną cechą, aby dwoje kochanków było zadowolonych. W zbliżeniu nie wystarczy tylko osiągnięcie wytrysku przez mężczyznę, dlatego warto wiedzieć jak maksymalnie go opóźnić, aby móc kochać się dłużej i zaspokoić także partnerkę.

Jak opóźnić wytrysk podczas stosunku fizycznego – opóźnienie wytrysku można kontrolować. To aby przejąc całkowitą kontrole czyli i możliwością czasu kochania się wymaga kilku prostych i systematycznych ćwiczeń. Wytrysk następuje w czasie maksymalnego podniecenia i bez ćwiczeń nie da się go nigdy kontrolować.

Kontrolę wytrysku można jednak osiągnąć. Aby zacząć ćwiczenia wystarczy podczas oddawania moczu wstrzymywać strumień i puszczać go ponownie po chwili przerwy.

Tego typu ćwiczenia działają korzystnie nie tylko na możliwość wstrzymywania wytrysku ale i na prostatę. Są to ćwiczenia bardzo pozytywnie wpływające na nasze narządy płciowe. Ćwiczenia te warto wykonywać codziennie, nawet można za każdym razem gdy oddaje się mocz. Wstrzymywanie strumienia moczu podczas jego oddawania wpływa na zdolność powstrzymywania wytrysku podczas stosunku.

Działa to na zasadzie wypracowania sobie mięśnia mogącego wytrzymać naprężenia jakie powstają podczas szczytowania. Gdy nie jest ćwiczone, to w ten sposób po prostu osiąga się nie kontrolowany szczyt w pewnym momencie. Gdy pamiętamy i wykonujemy ćwiczenia już po około miesiącu czasu możemy z powodzeniem dłużej prowadzić stosunek.

Ćwiczenie jak widać jest proste i nie powinno sprawiać nikomu trudności. Zazwyczaj wstrzymywanie moczu podczas jego oddawania będzie dla nas piekące czy nawet troszeczkę bolesne. Ale tylko na początki są najtrudniejsze tego typu działania. Zapraszamy do pozostałych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.