Jak duży powinien być członek mężczyzny

jak duzy czlonekPytania o wielkość członka to bardzo częste tematy na forach intymnych. W rzeczywistości prawie każdy facet ma kompleks na punkcie wielkości własnego ptaka. Główne przyczyny kompleksu to niepewność czy dana wielkość a szczególnie długość wystarczy aby zaspokoić kobietę.

Prawie wszyscy faceci obawiają się świadomie lub podświadomie, że zostaną wyśmiani po zdjęciu portek, więc jest to na początku normalne.

Należy uspokoić wszystkich szukających takiej wiedzy, wielkość w rzeczywistości nie ma dużego znaczenia. Kobiece ciało jest jedna wielką strefą erogenną, na dodatek większość kobiet przezywa szczytowanie zewnętrznie – z pobudzenia łechtaczki a nie dzięki przyrodzeniu faceta i jego wielkości.

Jak duży członek jest potrzeby aby  sprawić przyjemność kobiecie – jak twierdzą naukowcy 10 cm jest w zupełności wystarczające aby zaspokoić 95% populacji kobiet. Kobiety nie tyle zwracają uwagę na wielkość co na czułość kochanka i umiejętności jego pracowania nad całym jej ciałem.

Jak duże są normalne członki – otóż wyróżnia się kilka wielkości. Są one zależne od rasy ludzi. Europejski rozmiar w granicach polski to podobno 13-15 cm – zapewne mierzone linijką milimetrową. Należy pamiętać że inaczej wygląda on w stanie spoczynku a zupełnie inaczej w czasie zwodu – mierzony jest w czasie erekcji.

Na zakończenie bardzo istotna informacja. Nie powinno się próbować cudownych metod powiększania przyrodzenia. Zostało stwierdzone, że wszelkie próby rozciągania kończą się jego czasowym pomniejszeniem. Powód jest to obkurczanie się z nawiązką tkanki. Zapraszamy do kolejnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.