Jak długo powinien trwać stosunek fizyczny

dlugosc stosunkuDługość trwania stosunku jest częstym pytaniem, jest to jak się okazuje bardzo ważne pytanie, ile tak naprawdę powinien trwać tego typu akt. Otóż długość trwania jest bardzo uzależniona zarówno od potrzeb jak i zdolności partnerów go uprawiających.

Jednakże da się odpowiedzieć na pytanie ile przeciętnie trwa stosunek oraz ile teoretycznie powinien on trwać.

Ile powinien trwać stosunek fizyczny – odpowiedź jest bardzo prosta, gdyż jest to taka ilość czasu jaka zaspokoi obu partnerów a nie tylko jednego. Teoretycznie przyjmuje się że można (o ile pozwoli na to organizm) uprawiać go cały czas aż do seksualnego wyczerpania lub spełnienia.

Powinien on trwać co najmniej tyle, aby dwie osoby były z niego zadowolone i spełnione. Zazwyczaj pierwsi dochodzą panowie i to właśnie oni po szczytowaniu powinni kontynuować aby także mogła dość i partnerka. Pamiętajmy, że stosunek to nie tylko tradycyjne formy zbliżenia ale także pieszczoty.

Średnia długość uprawiania jest różna i wynika z nacji danych narodów. W naszym kraju statystyczna długość trwania stosunku wynosi około 30 minut co nie jest wielkością zachwycającą. Stosunek można uprawiać dotąd aż poczuje się spełnionym, ważne w nim jest to, aby starać się dawać tyle samo od siebie co się otrzymuje od partnerki / partnera.

Długość trwania powinna być dowolną jednostka czasu, wystarczającą do szczęścia i zawiązania uczuć. Nie powinno się stosować do jakiś wytycznych godzin i czasu trwania. Najważniejsze jest to, aby obydwie osoby były zadowolone z tego stosunku a nie tylko jedna.

Gdy zna się już lepiej partnerkę lub partnera, to z czasem jest jasne na co jest się bardziej podatnym. Co szybciej doprowadza do szczytowania a co jest miłą pobudzającą pieszczotą. Stosunek jest nauką w której docierają się kochankowie ze sobą. Zapraszamy do następnych artykułów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.