HOW TO MAKE TWIX FUDGE

TWIX FUDGEHOW TO MAKE TWIX FUDGE – czyli jak zrobić przepyszne ciasto jak baton Twix. Już na początku trzeba wspomnieć że smak jest identyczny lub nawet lepszy niż batonów o nazwie Twix. Wykonanie jest bardzo proste i szybkie, każdy sobie poradzi ze zrobieniem takiego pysznego dania bardzo łatwo.

Do wykonania potrzebne będą herbatniki jakie należy zmiksować – około 250 gram. Kolejny składnik to roztopione masło, wystarczy 100 gram. Następnie mleczna czekolada czyli jakieś 400 gram oraz z 30 gram masła. Kolejny składnik to około 450 gram masy czekoladowej. Dla spotęgowania smaku także można pokruszyć prawdziwe twixy – z 3 sztuki na górę ciasta. Dokładny sposób wykonania jest bardzo dokładnie pokazany na filmie.

Pamiętajmy tego ciasta się nie piecze tylko odczekuje aby samo się zawiązało i stwardniało. W smaku jest genialne i oczywiście bardzo słodkie więc raczej nie powinno się go zjadać za wiele i za często. Domowe wykonanie dużego ciasta identycznego jak batony Twix to super pomysł jaki nie tylko jest łatwo zrobić ale i co więcej bardzo szybko. Na pewno każdy kto go spróbuje a lubi słodycze będzie oczarowany ich smakiem. Zapraszamy do zobaczenia poradnika filmowego jak to zrobić.

Jeden komentarz

  1. Patrząc na to jak to jest zrobione dochodzę do dwóch wniosków. Po pierwsze musi być to bardzo smaczne oraz także bardzo słodkie.

    Kinga

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.