How to Make Healing Tea

Healing TeaHow to Make Healing Tea – czyli jak robić herbatę zdrowotną. Jest to typowa naturalna herbata jaka ma dać dużo zdrowia i witalności oraz co więcej odporności przed różnymi infekcjami i chorobami. Herbata tego typu jest bardzo prosta w przygotowaniu i daje rewelacyjne efekty zdrowotne oraz lecznicze. Można ją pić dowolną ilość razy w ciągu dnia, bo nie ma w sobie żadnych elementów szkodliwych lub uzależniających. W smaku jest także bardzo dobra dzięki dobrej kompozycji składników – oczywiście te można modyfikować.

Aby wykonać leczniczą i zdrowotną herbatę należy zagotować standardowo wodę. Następnie włożyć do kubka dwa plasterki pomarańczy. Dodać kilka cienkich plasterków imbiru (świeżego – ma posmak cytryny a nie proszku), dodać trochę cynamonu i odrobinę pieprzu. Warto także dodać trochę kurkumy. Można także wsadzić w plasterki pomarańcza (ważne aby plasterki a nie ćwiartki) kilka goździków. Także można to posłodzić odrobiną miodu ale nigdy cukru. Całość po zalaniu wrzątkiem nakryć na około 10 – 15 minut. I już mamy gotową herbatę zdrowotną do picia.

Jak widać wykonanie jest bajecznie proste a sam ten wywar ma bardzo mocne i skuteczne działanie na przeziębienia jak i ochronę przed nimi. Jest to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w okresach większej zachorowalności, gdzie łatwo być narażonym przez otoczenie na chorobę. Warto pamiętać o tym wywarze szczególnie na śniadanie oraz przed snem. Koniecznie wypróbujcie bo to naprawdę działa.

4 komentarze

 1. Taka nawet fajna herbatka choć może bardziej warto by to nazwać wywarem. Sam też robię takie gdy zaczyna się jesień i zima.

  Mervil
 2. Kilka razy już zrobiłam sobie bardzo podobną i faktycznie czuję jak by mnie wzmacniała. Jestem bardzo zadowolona z smaku oraz myślę że i działania na zdrowie.

  Kinga Różycka
 3. Tego typu herbatki są bardzo pomocne na kijowe okresy gdzie zarazki panują w powietrzu. Samemu stosuję podobne i jakoś faktycznie potrafią zabezpieczyć przed przeziębieniem.

  Fiter Man
 4. Od siebie mogę tylko dodać że tego typu napary faktycznie bardzo dobrze działają i chronią przed wszelkimi drobnymi problemami z przeziębieniem. Rozgrzewające napary i herbaty są super. Cynamon oraz pieprz i imbir idealnie się w nich sprawdzają i fajnie dodać jeszcze majeranek i dziką różę.

  Anastazja Kowalt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.