How To Make Custom Phone Covers Tutorial

Custom Phone CoversHow To Make Custom Phone Covers Tutorial – DIY Phone Case Designs – czyli jak zrobić różne wzory na obudowach telefonu aby urozmaicić jego wygląd. Zaproponowane zostały trzy różne rozwiązania jakie na pewno zaowocują nowymi pomysłami. Ważna wskazówka aby zmienić rodzaj obudowy musi być tylna klapka telefonu wykonana z przezroczystego tworzywa. W materiale zaproponowano telefon z kolorowymi cekinami, o motywie liścia oraz o tym jak dopasować do go wyglądu własnej twarzy aby się od niej nie odcinał.

Całość polega albo na stworzeniu bazy w postaci wzmocnionego kartoniku na jakim nakleja się cekiny a następnie wycina kształt klapki telefonu. Lub włożeniu docięto liścia pod klapkę aby tworzył wspaniałą naturalną grafikę i wzory na obudowie lub wydrukowaniu na drukarce portretu własnej twarzy jaki będzie potem idealnie wtapiał się w tło podczas rozmowy telefonicznej. Są to ciekawe pomysły jakie zaowocują innymi wynalazkami – o ile ma się przezroczystą klapkę obudowy telefonu. Zapraszamy do zobaczeni filmu.

Ilość wyświetleń tego tematu: 30 oraz 440 029 pozostałych wpisów.

2 Komentarzy

  1. Milenex

    Bardzo fajny pomysł ale bardzo też mało osób ma telefon z przezroczystą tylną klapką – myślę że zdecydowana mniejszość lub nawet mały ułamek.

  2. Kitek

    To pewnie to tych popularnych w USA ale fonów czy innych wynalazków. U nas w europie nie widziałem nigdy smartfona z przezroczystą klapką.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.