How to Make Bacon Crack

Bacon CrackHow to Make Bacon Crack – czyli jak zrobić pyszne bekonowe kawałki na wzór pizzy. Tego typu przyrządzenie bekonu jest doskonałą alternatywą dla typowych standardowych dań na coś nowego o niebagatelnym wyglądzie oraz smaku. Na pewno każdy kto spróbuje takiego przyrządzenia będzie zadowolony z bogactwa smaku. Choć należy także się z tym liczyć, że ma to wiele cukru więc raczej powinno się mieć umiar w jedzeniu.

Warto także zwrócić uwagę na jakość bekonu jaki się wybiera – im jest to lepszy produkt tym oczywiście smak także będzie znacznie przyjemniejszy. Aby wykonać kawałki bekonowe najpierw powinno się przygotować 1/4 szklanki brązowego cukru, 1/4 łyżeczki czarnego pieprzu oraz tyle samo czerwiowych płatków chili, tyle samo proszku do kawy espresso. Następnie 1/4 gałki muszkatołowej następnie 1/8 łyżeczki pieprzu cayenne oraz około pół kilo boczku.

Bekon należy obłożyć w wcześniej przygotowanej panierce i upiec. Pieczenie w 170 stopniach porzez około 20 minut. Następnie wyłożyć blachę ciastem francuskim mrożonym i położyć na nie wcześniej upieczony boczek oraz posypać brązowym cukrem. Następnie ponownie wszystko pieczemy w piecu przez około 20 minut 176 stopniach C. Kolejnym krokiem jest po prostu gotowe ciasto po ostygnięciu pokroić jak pizze nożem do pizzy w trójkątne kawałki. To wszystko pozostaje już tylko delektowanie się smakiem.

2 komentarze

  1. Na pewno w smaku jest to bardzo dobre ale też daje do myślenia dlaczego tak wiele osób w stanach jest otyła. W europie chyba nikt by nie dał rady jeść czegoś tak słodkiego.

    Hipsel
  2. Mam wrażenie że szczególnie w USA i może Kanadzie jest popularne te bekonowe danie, w europie raczej ludzie nie jadają za wiele tego czegoś. Może z czasem przestaną hodować zwierzęta w zagrodach po to aby je zarzynać ja jedzenie. Samemu przez to raczej nie wypróbuję mimo że wygląda ładnie.

    Katamaran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.