Darmowy program pakujący 7 Zip – Opinia

7 zipDarmowy program pakujący 7 Zip. Jest to program który potrafi pakować wszelkie pliki w wielu formatach. Spośród testów okazało się że jest to program o najmocniejszej kompresji plików w własnym formacie czyli 7z.

Program z łatwością obsługuje także formaty zip i rar. Jest to narzędzie które z powodzeniem zastąpi nam inne popularne pakery. Program pakujący 7 Zip jest bardzo prosty w obsłudze, posiada także sporą ilość opcji.

Szyfrowanie, poliki chronione hasłem, sposoby kompresji. Jest to program dzięki któremu także otworzymy pliki spakowane przez inne programy. Działa bardzo szybko i bez awaryjnie.

Zaletami programu jest to że jest darmowy, bardzo szybki, mocno pakujący i prosty w obsłudze, dostępny w języku polskim. Minusów brak. Polecamy ten program do pakowania oraz rozpakowywania archiwów danych. Zapraszamy do kolejnych testów i opinii.

Jeden komentarz

  1. Jak na razie nie znalazłem lepszego programu od 7zip. Ale jak ktoś zna coś lepszego to chętnie go wypróbuję. Na razie to najlepszy dla mnie paker.

    Paker

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.