Co to jest gra wstępna

gra wstepnaGra wstępna są to czynności mające na celu rozgrzanie partnera lub partnerki przed zbliżeniem. W samej grze wstępnej powinny brać udział dwie strony czynnie.

Do tej gry można zaliczyć zarówno rozbieranki, pocałunki, szczególnie pieszczoty czy nawet sam masaż. Gra ta opiera się na zasadzie, że strony stopniowo się przygotowują zarówno emocjonalnie jak i fizycznie do bliższego kontaktu. Jest to więc bardzo istotną sprawą w stosunkach partnerskich.

Czy należy zawsze wykonywać grę wstępną – odpowiedź brzmi że nie, czasami po prostu nie ma na to czasu czy miejsca. To jest po prostu dobrym zaczęciem, które jest wprowadzeniem a nie wyznacznikiem postępowania.

Samo oznaczenia gra wstępna oznacza ze coś się zacznie, a więc jest wykonywana i powinna być przed pewnym zbliżeniem. Samo  wykonywanie jest dość ważną sprawą przed przejściem do czynów. Wykonanie jest bardzo ważne szczególnie dla kobiet, które nie potrafią się tak szybko rozgrzać jak faceci.

Prawie każda kobieta potrzebuje i wymaga tego aktu aby późniejsze etapy były udane. To trzeba traktować jako zabawę ale i pole do popisu w rozgrzewaniu tej drugiej osoby. Czas trwania gry wstępnej jest nieograniczony ale wiadomo że nie powinna ona tyle trwać, aby strony się nią znudziły.

W tym liczy się przede wszystkim wyczucie oraz wprawa, jaką nabierają kochankowie poznając własne upodobania i własne strefy erogenne. Aby doskonale przeprowadzić grę wstępną trzeba się po prostu dobrze poznać i preferencje partnerki/partnera a to wymaga czasu.

Nie należy się więc zniechęcać nieudanymi próbami a po prostu prowadzić dialog i obserwować reakcje partnerki czy partnera na określone działania. Zapraszamy do kolejnych tematów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.