Wiatrówka karabinek B3 – Opinia i Test

wiatrowa b3Wiatrówka karabinek o nawie B3 to produkt chiński mimo że na nim jest oznaczenie germany. Krążą o niej różne opinie względem bezpieczeństwa - nie mniej jednak jest to jedna z najtańszych a zarazem najmocniejszych wiatrówek. Ma ona dolny naciąg oraz dość dobrą celność. Ogólnie jest to produkt warty uwagi jeśli używa się go z dodatkowymi zabezpieczeniami przy ładowaniu śrutu. Więcej o tej wiatrówce w filmie.

5 komentarzy

 1. Ja tam jestem z niej zadowolony. Wykonanie średnie ale to najtańszy sprzęt tego typu. Ma bardzo dobrą przebijalność celu. Zasięg z 50 m. Ogólnie jestem zadowolony.

  Snipes
 2. Fajna spluwa, wygląda całkiem nieźle. Może samemu coś takiego kupię do strzelania rekreacyjnego. Obecnie mam łamaną i nie jestem z tego zadowolony.

  Dadeusz
 3. Mam tą wiatrówkę od około 2 lat. Jestem bardzo zadowolony tylko że teraz chciałem dokupić taką drugą i co się okazuje, że nagle kosztuje znacznie więcej teraz niż wtedy. Dałem za swoją 120 zł a teraz około 200 ta sama. Bardzo mocna, celna i nic się nie psuje już kawał czasu. Wystrzelone 2x 1200 śrutów. Może to nie za wiele ale trzyma się nieźle.

  Adam
 4. Mam ją i to jest moja już 3. Z innymi w tej klasie cenowej wypada zdecydowanie lepiej niż pozostałe. Tylko lunetę trzeba wywalić z zestawu bo ta podstawowa jest byle jaka i dobrze zmienić na coś lepszego. Po za tym jak na razie bez problemów technicznych. Smaruję ją po każdym strzelaniu. Jestem zadowolony bo z około 40 metrów trafią nią w puszkę po piwie. Przebicie – butelki szklane z 40 m tłucze bez problemu.

  Marti82
 5. Kupiłem ją jakiś czas temu, ciekawy jestem ile będzie działać. Niby części jak rozbierałem są z dość grubego metalu jaki trudno będzie przetrzeć. Tłok mógłby być szczelniejszy na łożu ale i tak jest mocna w strzale. Stalowa kulka kulochwyt ze stali wygina, robi w nim spore wbicie. Na razie więc pozytywnie ale zobaczymy jak będzie potem.

  Wiking Ros

Możliwość komentowania jest wyłączona.