Licznik rowerowy SunDing SD-558A 28 funkcji Bicycle Computer – Opinia i Test

licznik 28 funkcjiLicznik rowerowy o nazwie SunDing SD-558A posiada w sobie 28 funkcji i określenie dodatkowe jako Bicycle Computer. Jest to licznik dość wadliwy, źle zlicza on przebyty dystans, zegarek nie działa w nim prawidłowo oraz nalicza co 100 m dystans. Raczej jest to niskiej jakości wynalazek jeśli ktoś potrzebuje bardzo dobrego wykonania oraz jakości działania. Jego zaletą są natomiast liczne panele z wyświetlanymi danymi - ogólnie jest to produkt bardzo przeciętny ale znacznie więcej o tym w tym filmie.

5 komentarzy

 1. Hej, miałem ten licznik rowerowy i dokładnie jest to co powiedziane w filmie. Nie jest on najlepszy właśnie przez to że źle mierzy jakieś dystanse oraz godzina mu się co chwila rozstraja o kilka minut w miesiącu. Raczej też go nie polecam. SunDing to firma krzak.

  Bikerspeed
 2. Faktycznie po za wadami licznika rowerowego SunDing o jakich jest już wspomniane fakt naliczania dystansu przebytego co 100 metrów jest totalną pomyłką. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest niedopuszczalne i dlatego także nie polecam tego urządzenia. Lepiej wybrać licznik crivit lub coś bardziej znanego.

  Turystyczny świat
 3. Witam, miałem także ten licznik. Od razu napiszę że spodobało mi się w nim ilość wyświetlanych danych jednocześnie. Niestety jest to niedopracowane urządzenie przez co szybko go wymieniłem. Źle liczy dane oraz rozstraja swój czas. Także to że nalicza dopiero co 1 metrów jest chore. Ogólnie był by super jak by zrobili go lepiej ale taki puki co nie jest.

  Rowerowy
 4. Witam. Ale nikt nie wspomniał o jednej bardzo ciekawej funkcji w podświetleniu licznika.
  Mowa jest o podświetleniu w godzinach 17-8. Ten licznik musi mieć wbudowany czujnik. Sprawdziłem wielokrotnie. Nawet poza zakresem godzin podanych w instrukcji jeśli jest ciemno, po naciśnięciu przycisku licznik podświetli się. Jeśli natomiast ciemną nocą staniemy pod lampą i będzie jasno, możemy zapomnieć ,że podświetlenie zadziała. Wiadomo,że przedłuży nam to żywotność baterii. Reszta jak w poprzednich postach. Pozdrawiam

  Piodrek
 5. Miałem go zeszłego lata tego sunding sd 558a i ogólnie wygląda on wizualnie ciekawie ale liczy dane beznadziejnie. Co 100 metrów nalicza i także błędne naliczanie jest – są one niedokładne co mierzyłem. Raczej z racji na to nie polecam tego wynalazku.

  Serwach

Możliwość komentowania jest wyłączona.